CZ

FR

EN

Poradenství

Malá, tvrdě pracující poradenská firma sídlící v Praze, založená roku 2003. Úspěšně prosazujeme přímou cestu k hledání úspěchu. Řešení, rozvoj komunikace a řízení projektů – svým zákazníkům nabízíme  kompletní službu.

Zahraničí

Máme dlouholeté zkušenosti s asijským trhem, především v Indii, na Sri Lance a také v Africe. DJ Consulting působí v oblasti telekomunikací, založili jsme pobočky v asijských, afrických a evropských zemích.

Kontakty

V posledních 15 letech jsme v různých asijských zemích vybudovali zákaznické a partnerské vztahy s různými kontakty. Vytvořili jsme distribuční síť v maloobchodu i velkoobchodu. Naše zkušenosti slouží našim zákazníkům k vytvoření dokonalého prostředí pro rozvoj jejich podnikání. Naším hlavním cílem je naplnit očekávání našich zákazníků.

Strategie

V DJ Consulting jsme odborníky ve strategii, pomáháme svým zákazníkům s těmi nejsložitějšími strategickými výzvami a vytváříme pro ně řešení na míru, aby dosáhli trvalého růstu. Nejprve jim pomůžeme najít stěžejní oblast, na kterou je třeba se v jejich podnikání soustředit, aby se co nejvíce rozjelo. Snažíme se najít tu nejrychlejší cestu k úspěchu.

Řešení

DJ Consulting je novým typem poradenské služby. Máme jedny z nejlepších odborníků v oboru. Naše postupy jsou inovativní, odvážné a zároveň založené na znalostech podnikání a na klíčových strategiích marketingu. Řešení vždy existuje.

Váš úspěch

Naše poradenství se soustředí na klíčové záležitosti našich klientů a na jejich největší šance. Připravujeme strategie, marketing a využití technologií ve všech odvětvích a zeměpisných destinacích. Přinášíme hlubokou expertízu. Svou práci děláme rádi a svůj úspěch rádi přinášíme i svým zákazníkům.

© DJ Consulting s.r.o. 2015